Přepravní informace

JAKÉ JSOU NÁKLADY NA DOPRAVU?
Dum Mody řeší náklady na dopravu. Nevznikají vám tedy žádné náklady na dopravu. Doručujeme pouze do České republiky.

*V případě vrácení zboží musíte uhradit náklady na dopravu.

MOHU SLEDOVAT DORUČENÍ ZBOŽÍ?
Ano, všechny produkty zasíláme s funkcí Track & Trace. Svou objednávku můžete sledovat na stránce se stavem objednávky, kde obdržíte odkaz e-mailem, jakmile bude vaše objednávka odeslána.

Někdy může nějakou dobu trvat, než bude stav Track & Trace k dispozici.

JAKÉ JSOU DODACÍ LHŮTY?
Společnost Dum Mody se snaží dodávat výrobky rychle. Doba vyřízení objednávky je 1-2 pracovní dny. Pokud zadáte objednávku ve všední dny do 17:00, snažíme se ji vyřídit ještě týž den. Mnoho výrobků zasíláme přímo prostřednictvím našich dodavatelů. Proto je průměrná doba dodání 4-6 pracovních dnů.

V DOBĚ DORUČENÍ NEJSEM DOMA, CO MÁM NYNÍ DĚLAT?
Pokud se zásilku nepodaří doručit, bude na vás čekat na poště po dobu 7 dnů. Od řidiče rovněž obdržíte oznámení včetně místa vyzvednutí. Po uplynutí těchto 7 dnů pošta zásilku vrátí do našeho skladu.

NESPRÁVNÁ ADRESA
Zákazník je zodpovědný za to, že uvedená dodací adresa je správná. Vynakládáme veškeré úsilí na urychlení zpracování a odeslání, takže vždy existuje malá časová rezerva na opravu nesprávné dodací adresy. Pokud se domníváte, že jste uvedli nesprávnou dodací adresu, neprodleně nás kontaktujte.

ZTRACENÝ NEBO ODCIZENÝ BALÍČEK
Za ztracené nebo odcizené balíky neneseme odpovědnost. V případě, že systém Track & Trace ukazuje, že zásilka byla doručena na uvedenou adresu - ale vy jste objednávku stále neobdrželi - nahlaste to prosím, 14 dní po uvedeném datu doručení bude poštou zahájeno šetření, o kterém vás budeme informovat až do ukončení šetření.

Dotazy k vaší objednávce
Máte dotazy týkající se vaší objednávky? Pokud ano, kontaktujte nás prosím.