Právo na odstoupení od smlouvy, vrácení peněz a výměna

Máme 30denní lhůtu na vrácení zboží, což znamená, že máte 30 dní od obdržení výrobku na to, abyste požádali o jeho vrácení.

Pokud je výrobek nepoužitý a v původním obalu, stále platí 30denní lhůta pro nákup a výrobek splňuje níže uvedené podmínky, rádi vám vrátíme peníze! Poskytujeme 100% záruku spokojenosti nebo vrácení peněz, protože věříme, že naše výrobky jsou vysoce kvalitní a předčí vaše očekávání.

Chcete-li iniciovat vrácení zboží, kontaktujte nás prosím na adrese support@dum-mody.com

Pokud bude vaše vrácení přijato, zašleme vám štítek pro vrácení a pokyny, jak a kam zásilku odeslat. Zboží, které nám bude vráceno bez předchozí žádosti o vrácení, nebude přijato.

Vždy nás můžete kontaktovat ohledně požadavku na vrácení zboží na adrese support@dum-mody.com

Poškození a problémy
Po obdržení objednávky ji prosím zkontrolujte a neprodleně nás kontaktujte, pokud je zboží vadné, poškozené nebo pokud jste obdrželi špatné zboží, abychom mohli problém posoudit a vyřešit.

Výměna zboží
Nejrychlejší způsob, jak si zajistit, že dostanete to, co chcete, je vrátit již vlastněné zboží a po přijetí vrácení zakoupit nové zboží samostatně.

Zboží, u kterého nelze vrátit plnou částku
Bezplatné/propagační zboží není způsobilé pro vrácení peněz. Pokud jsou splněny výše uvedené podmínky pro vrácení a vaše vrácení je schváleno, obdržíte kredit.

Proč nemohu vrátit kosmetické a zdravotní produkty?
Seznam hygienických výrobků, které nelze vrátit a refundovat (seznam není úplný): spodní prádlo, bikiny, líčidla, přípravky na úpravu vlasů, kosmetické přípravky atd. Hygienu a veřejnou bezpečnost bereme vážně a vrácení kosmetických a zdravotních výrobků neumožňujeme z důvodu bezpečnosti všech našich zákazníků. Nejsme v tom sami. Ostatní dodavatelé kosmetických a zdravotnických výrobků neumožňují vrácení ze stejných důvodů.

Vrácení zboží
Budeme vás informovat, zda bylo vrácení schváleno, či nikoli. Pokud bude vrácení peněz schváleno, obdržíte je automaticky do 10 pracovních dnů prostřednictvím původního způsobu platby. Vezměte prosím na vědomí, že může nějakou dobu trvat, než vaše banka nebo společnost vydávající kreditní karty zpracuje vrácení peněz.

Pokud od schválení vrácení uplynulo více než 15 pracovních dnů, kontaktujte nás prosím na adrese support@dum-mody.com