Ochrana dat

Tyto zásady ochrany osobních údajů popisují, jak společnost dum-mody.com (dále jen "Stránky" nebo "my") shromažďuje, používá a zveřejňuje vaše osobní údaje, když navštívíte Stránky nebo provedete nákup.

Kontaktujte prosím
Pokud máte po prostudování těchto zásad jakékoli dotazy, chcete získat další informace o našich zásadách ochrany osobních údajů nebo chcete podat stížnost, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese support@dum-mody.com.

Shromažďování osobních údajů
Když navštívíte Stránky, shromažďujeme určité informace o vašem zařízení, vaší interakci se Stránkami a informace nezbytné pro zpracování vašich nákupů. Další informace můžeme shromažďovat také v případě, že se na nás obrátíte s žádostí o zákaznickou podporu. V těchto Zásadách ochrany osobních údajů označujeme veškeré informace o identifikovatelné osobě (včetně níže uvedených informací) jako "osobní údaje". Další informace o tom, jaké Osobní údaje shromažďujeme a proč, naleznete v seznamu níže.

Informace o zařízení
Účel shromažďování: Přesné načítání stránek pro vás a provádění analýzy používání stránek za účelem optimalizace našich stránek.

Zdroj shromažďování: shromažďováno automaticky při návštěvě našich Stránek pomocí souborů cookie, souborů protokolu, webových majáků, značek nebo pixelů.

Zveřejnění pro obchodní účely: sdíleno s naším zpracovatelem Shopify

Shromážděné osobní údaje: verze webového prohlížeče, IP adresa, časové pásmo, informace o souborech cookie, které stránky nebo produkty si prohlížíte, vyhledávané výrazy a způsob interakce se stránkami.

Informace o objednávkách
Účel shromažďování: poskytování produktů nebo služeb za účelem plnění naší smlouvy, zpracování vašich platebních údajů, zajištění přepravy a poskytování faktur a/nebo potvrzení objednávek, komunikace s vámi, prověřování našich objednávek z hlediska možných rizik nebo podvodů, a pokud je to v souladu s preferencemi, které jste nám sdělili, poskytování informací nebo reklamy související s našimi produkty nebo službami.

Zdroj shromažďování: shromážděné od vás.

Zveřejnění za obchodním účelem: sdíleno s naším zpracovatelem Shopify.

Shromažďované osobní údaje: jméno, fakturační adresa, dodací adresa, platební údaje (včetně čísla kreditní karty, e-mailové adresy a telefonního čísla.

Sdílení osobních údajů
Vaše osobní údaje sdílíme s poskytovateli služeb, aby nám pomohli poskytovat naše služby a plnit naše smlouvy s vámi, jak je popsáno výše. Např:

Pro náš internetový obchod používáme službu Shopify. Více informací o tom, jak společnost Shopify používá vaše osobní údaje, si můžete přečíst zde: https://www.shopify.com/legal/privacy.

Vaše osobní údaje můžeme sdílet, abychom vyhověli platným zákonům a předpisům, abychom reagovali na předvolání, příkaz k prohlídce nebo jinou zákonnou žádost o informace, které obdržíme, nebo abychom jinak chránili svá práva.

Použití osobních údajů
Vaše Osobní údaje používáme k tomu, abychom vám mohli poskytovat naše služby, včetně: nabízení produktů k prodeji, zpracování plateb, odeslání a vyřízení vaší objednávky a informování o nových produktech, službách a nabídkách.

Právní základ
V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů